KONST / Litografier / Färglitografi 13988189
nr 1398 8189
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Leksaker. Signerad, numrerad 52/190, oramat löst blad. Bladets mått: 63x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 maj 2021
kl 18:17:44
250 kr